„FMC Agro“ socialinių tinklų komunikacija

FMC Agricultural Solutions – viena iš pasaulyje pirmaujančių kompanijų, kuri specializuojasi žemės ūkio augalų apsaugos tyrimų ir plėtros srityse. Didžiuojamės, kad jų iškeltą iššūkį sukurti išskirtinę, konkurencinėje aplinkoje lyderiaujančią, komunikaciją išpildyti pavyko su kaupu. Džiaugiamės ilgamete partneryste ir įkvepiančiu abipusiu bendradarbiavimu.

Klientas:

„FMC AGRO“ 

Projektas:

nuolatinė socialinių tinklų komunikacija

Internetinė svetainė:

www.fmcagro.lt

Facebook:

www.facebook.com/FMCAgroLithuania

Laikotarpis:

2021 - dabar

Tikslas: prekės ženklo žinomumo didinimas, įvaizdžio formavimas konkurencingoje terpėje, aktyvios ir palaikančios bendruomenės kūrimas. 

Vizualinis braižas išskirtinis – nors ir naudojame daug gamtos vaizdinių, kartais realybė šaržuojama – komunikacijoje naudojami gamtos vaizdiniai, augalai, piktžolės, kenkėjai vizualiai išdidinami ir tarsi hiperbolizuojami, taip žaidžiant su dydžiais ir proporcijomis, tokiu būdu kuriant išskirtinį vizualinį identitetą. 

Stambi, monumentali tipografija vizualuose dažnai naudojama kaip vienas pagrindinių elementų ar akcentų, ją komponuojant ne tik plokštumoje, bet ir erdvėje. Šis stilius ir formatas vertinamas ne tik mūsų kliento Lietuvos mastu, tačiau puikių atsiliepimų jau sulaukęs ir iš tarptautinės korporacijos bei jų vertinamas kaip viena efektyviausių komunikacijos strategijų.