„FMC Agro“ socialinių tinklų komunikacija

FMC Agricultural Solutions – viena iš pasaulyje pirmaujančių kompanijų, kuri specializuojasi žemės ūkio augalų apsaugos tyrimų ir plėtros srityse. Didžiuojamės, kad jų iškeltą iššūkį sukurti išskirtinę, konkurencinėje aplinkoje lyderiaujančią, komunikaciją išpildyti pavyko su kaupu. Džiaugiamės ilgamete partneryste ir įkvepiančiu abipusiu bendradarbiavimu.

„Žiedė“ socialinių tinklų komunikacija

„Žiedė“ – natūrali, ekologiškų ir sertifikuotų sudedamųjų dalių kosmetika, gaminama pagal autentiškus kvalifikuotų vaistininkų receptus profesionalioje „Gintarinė vaistinė“ laboratorijoje. Tai natūralų grožį ir sveikatą vertinantiems vartotojams sukurta kosmetika. Mūsų užduotis – sukurti autentišką ir kosmetikos liniją atspindinčias vertybes komunikaciją socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“.

Žurnalas „IKI Skanaus!“

Mes visi mylim maistą! IKI mums patikėjo parengti leidinį, kuris stiprintų šį moto ir padėtų IKI klientams ruošiant maistą laiką praleisti kuo maloniau. Bendradarbiaudami su tarptautine „REWE Group“ agentūra esame atsakingi už kas ketvirtį leidžiamą „IKI Skanaus“ žurnalą nuo turinio sukūrimo iki parengimo spaudai.

„Mylimiausia“ Facebook komunikacija

„Mylimiausia“ – tai nuolaidų kortelė leidžianti naudotis nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais SEB, Circle K, Čilli, Senukai ir Gintarinėje vaistinėje. Užsakovai į mus kreipėsi sukurti kūrybinę socialinių tinklų strategiją Facebook tinkle. Tikslas – Įvaizdžio kūrimas ir žinomumo didinimas.

„Caverion“ darbdavio įvaizdžio kūrimas ir socialinių tinklų komunikacija

„Caverion Lietuva“ – tai vieną plačiausių inžinerinių paslaugų spektrą teikianti įmonė jau daugiau kaip 25 metus veikianti Lietuvoje ir Europoje.
Caverion į mus kreipėsi ieškodami pagalbos kuriant darbdavio įvaizdį socialiniuose tinkluose, tačiau partnerystė augo ir šiuo metu rūpinamės ne vien FB, IG ir LN turiniu, tačiau ir reputacijos kūrimu bei dizaino subtilybėmis.

„Mylimiausia“ Instagram komunikacija

„Mylimiausia“ – tai nuolaidų kortelė leidžianti naudotis nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais „SEB“, „Circle K“, „Čilli“, „Senukai“ ir „Gintarinėje vaistinėje“. Užsakovai paprašė sukurti „Mylimiausios“ Instagram paskyrą ir komunikaciją. Tikslas – Įvaizdžio kūrimas.

„Suslavičiaus“ socialinių tinklų komunikacija

Mūsų užduotis buvo sukurti „Suslavičiaus“ komunikaciją socialiniuose tinkluose – Facebook. Na, o tam, kad pasiektume iškeltą tikslą, pasitelkėme keletą triukų, tokių kaip… charakterio suteikimas „Suslavičiaus“ padažams. Todėl atsirado tokie posakiai „Reikalingas kaip „Suslavičiaus“ klasikinis padažas“, „Mėgstamas kaip „Suslavičiaus“ padažas“, „Atpažįstamas kaip „Suslavičiaus“ skonis“, „Žinomas kaip „Suslavičiaus“ kečupas“ kartu su ryškiais, šmaikščiais ir akį traukiančiais vizualais.

The Collaboratory era prasidėjo!

Labai nedaug pranešimų nusipelno iššokti ant jūsų ekrano, bet čia yra būtent tokio kalibro naujiena.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti nuostabia žinia: AdDrama kartu su partnerėmis įmonėmis suvienijo jėgas po vienu pavadinimu – Civitta. Mūsų skaitmeninis pasaulis įgavo tikrai galingų draugų: konsultavimo, inovacijų ir finansavimo sprendimus, o Civittai pagelbės (net labai) mūsų marketingo meistrystės siekis.

Mūsų sistemos ir paslaugos jau integravosi!

This site is registered on wpml.org as a development site.