EN
ADDRAMA

Rinkodaros specialisto nuoma. Kas tai?

Kurį laiką svarstėme, kaip teisingai pristatyti paslaugą, kurios verslas visiškai nepažįsta. Oficialiai? Komerciškai? Žmogiškai? Verslo naujienose? Tiesioginiais pardavimais? Nusprendėme, kad pirmasis žingsnis – įnešti aiškumo, todėl šiandien noriu pasidalinti, kas yra rinkodaros specialisto nuoma. Kas tai, kaip tai įgyvendinama ir kam to reikia?

Kam reikalinga rinkodaros specialisto nuoma?
Marketingas yra neatsiejama kiekvieno sėkmingo verslo dalis. Dažnai manoma, kad rinkodara – tai tik reklama, tačiau tai netiesa. Rinkodara prasideda nuo klientui duodamos jūsų vizitinės kortelės ar komercinio pasiūlymo pateikimo. Kiekviena įmonė nori turėti patyrusį kvalifikuotą rinkodaros specialistą, tačiau neretai smulkaus ir vidutinio verslo atstovams iškyla nors viena iš penkių problemų:

 • Mano, kad samdyti reklamos agentūrą yra per brangu;
 • Įmonei reikia rinkodaros, tačiau nenori kurti papildomos darbo vietos;
 • Patyręs, įmonei ištikimas specialistas yra per brangus;
 • Įmonė neturi pakankamai darbų pilnu etatu užimti savo rinkodaros žmogų;
 • Įmonė turi susikaupusių darbų tik einamuoju laikotarpiu ar tam tikrais periodais, o vėliau jų apimtys mažėja;

Šių problemų sprendimas – rinkodaros specialisto nuoma.

Rinkodaros specialisto nuoma - komandinis darbasKas yra rinkodaros specialisto nuoma?
Rinkodaros specialisto nuoma – tai ilgalaikis bendradarbiavimas tarp Jūsų įmonės ir mūsų reklamos agentūros specialistų komandos. Jums skiriamas rinkodaros projektų vadovas, kuris rūpinasi visa Jūsų marketingo strategija ir kasdieniais veiksmais. Jūs mokate mėnesinį mokestį mūsų rinkodaros agentūrai ir gaunate išorinę patyrusią rinkodaros specialistų komandą, dirbančią Jūsų įmonei už gerokai mažesnę kainą. Detaliau apie paslaugą čia.

Kokie rinkodaros specialisto nuomos privalumai?

 1. Profesionalas už gerokai mažesnę kainą. Sudėjus darbo vietos kaštus, mokamus mokesčius, specialisto ugdymą, motyvacinės sistemos ir kitas priemones, kvalifikuoto „rinkodaristo“ darbo vieta neretai viršija €1000 /mėn. Mūsų rinkodaros specialisto nuomos kaina priklauso nuo tikslingai atliktų darbų kiekio ir Jūsų poreikių.
 2. Aukštesnis objektyvumo lygis. Išorėje dirbantis specialistas objektyviau vertina esamą situaciją ir nėra veikiamas vidinės įmonės politikos.
 3. Gaunate visą komandą. Tiesiogiai bendradarbiaujate su vienu išoriniu specialistu, tačiau iš tikro dirba visa rinkodaros specialistų komanda.
 4. Kontaktų tinklas. Vienas rinkodaros specialistas įprastai dirba su 3-4 skirtingo tipo įmonėmis vienu metu, todėl atsiveria didesnės bendradarbiavimo galimybės.
 5. Pamirškite ligas, motinystės/tėvystės atostogas ir personalo atrankas. Turbūt detalizuoti čia nebūtina. 
 6. Geroji praktika. Dirbdami su keliomis įmonėmis vienu metu, atsinešame įgyvendintų idėjų, energijos ir turime lankstesnės praktikos įvairiuose sektoriuose, todėl dažniau galime pasidalinti pasiteisinusiais praktikos pavyzdžiais.
 7. Geresni reklamos paslaugų įkainiai. Turime specialias sutartis su reklamos tiekėjais – taip sutaupomas jūsų biudžetas.

Rinkodaros specialisto kontaktų tinklasKaip tai veikia?
Pasirašius bendradarbiavimo sutartį:

 1. Surenkame reikalingą informaciją, susipažįstame su Jūsų įmonės struktūra, darbais ir kultūra.
 2. Padarome rinkos ir konkurentų analizę.
 3. Ieškome naujų galimybių, sudarome metų darbų planą ir strategiją.
 4. Suderiname rinkodaros veiksmus ir kimbame į darbus!

Priklausomai nuo Jūsų kompanijos paslaugų ar prekių ypatybių, atliekami veiksmai skiriasi. Neabejoju, kad turite daugiau klausimų, tad kreipkitės ir klauskite. Esame visada pasiruošę Jums atsakyti.

Bendradarbiaukime?

Susisiekite

Want some drama? Get a quote from us

Apie duomenų naudojimo politiką daugiau skaitykite čia.
×
×
×
×
×

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!

Aktualiausios rinkodaros naujienos. Siunčiamas kartą per mėnesį.