EN
helper

Bags & More Socialinių tinklų komunikacija

Galanterijos parduotuvė Bags&More mums patikėjo užduotį – vizualiai pateikti produktą taip, kad į jį būtų sukoncentruotas visas dėmesys, o papildomi dizaino elementai neužgoštų pačios prekės. Komunikacijos idėja – Bags&More rankinės, kuprinės, piniginės ir kiti aksesuarai yra patikimi bendrakeleiviai įvairiose progose bei situacijose.

  • Aministruojamoje Facebook paskyroje talpinami pristatomieji prekių įrašai, akcijų ir išpardavimų naujienos, kurias papildo mandagus, pusiau oficialus komunikacijos tonas ir kreipimasis į klientą. Postų skiriamasis ženklas – speciali grotažymė #PatikimasBendrakeleivis.
  • Sukurta vientisa, dėmesio neblaškanti vizualų stilistika. Pagrindinis akcentas – produktas, kuris suteikia vizualui svorio.
  • Administruojamame Instagram socialiniame tinkle talpinamos parduotuvėse atliktų fotososesijų nuotraukos minimalistiniuose šablonuose, akcentuojant mados ir kasdienio stiliaus tematiką.Vientisa stabili vizualinė stilistika, koncentracija į produktą, į tikslinį klientą orientuotos komunikacijos žinutės leido pasiekti rezultatų ne tik komunikacijoje, bet ir realiuose įmonės pardavimuose.

antri-du-BNM-svetainei (1)treti-du-BNM-svetainei (1)

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!

Aktualiausios rinkodaros naujienos. Siunčiamas kartą per mėnesį.