EN

Prekės ženklo kūrimas ir komunikacija

Kas esate ir kokią istoriją pasakojate?
Jūsų prekės ženklas
nuo €1500

Tai tūrėtų atspindėti ir jūsų įmonės firminis stilius, kurį sudaro tokie elementai, kaip vizitinės kortelės, logotipas ar el.pašto parašas. Padėsime Jums išgryninti savo unikalumą ir tapti lengvai atpažįstamiems. Skiriame dėmesio net pačioms mažiausioms detalėms, kurios padeda sukurti vieningą ir nuoseklų firminį stilių.

Kodėl verta rinktis firminio stiliaus paslaugą?

Firminis įmonės stilius – tai Jūsų įmonės tapatybė. Ar įmonė gali būti sėkminga neturėdama savo tapatybės? Tikrai ne. Kokybiškai sukurtas firminis stilius leidžia išsiskirti iš kitų. Aiškiai išreikštos Jūsų įmonės idėjos, vertybės ir misija padeda efektyviai pritraukti tikslinius klientus, ir skatina juos tapatintis su Jūsų filosofija. Užsisakę paslaugą firminio stiliaus kūrimas, įgausite galimybę su savo klientais užmegzti gilesnį ryšį.

Logotipas – firminio stiliaus pagrindas. Patikėję jį sukurti mūsų dizaineriams, galėsite būti tikri, jog rezultatas bus įsimintinas ir atspindintis Jūsų įmonės požiūrį, veiklą bei idėjas. Parinksime tinkamiausias spalvas, simbolius ir kitus elementus, kurie ilgainiui taps vaizdiniu, iškylančiu prieš akis vos tik pagalvojus apie Jūsų įmonę.

Taip pat siūlome firminio stiliaus vadovo kūrimo paslaugą. Firminio stiliaus vadove aprašoma stiliaus elementų ir logotipų naudojimo tvarka. Tad jis būtinas, jei norite nuosekliai laikytis savo firminio stiliaus, išvengiant bet kokių netikslumų. Firminio stiliaus vadovas suteiks firminio stiliaus gaires, kuriomis galės vadovautis visi Jūsų įmonės darbuotojai bei partneriai.

Jei neradote Jums tinkamos paslaugos, susisiekite su mumis!

Susisiekite

wantsomedrama@addrama.lt +37061376068
ARBA
užpildykite formą ir mes susisieksime su Jumis


×
×
×
×
×
Apie duomenų naudojimo politiką daugiau skaitykite čia.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!

Aktualiausios rinkodaros naujienos. Siunčiamas kartą per mėnesį.