EN
ADDRAMA | Be kategorijos

Ar Jums reikia atnaujinti savo internetinę svetainę?

Manome, kad laikai, kai reikia šnekėti „kam reikalinga internetinė svetainė“ jau praėjo, tad pašnekėkime, kodėl reikalingas internetinės svetainės atnaujinimas ir kokios internetinių svetainių kūrimo ir dizaino tendencijos vyrauja?

pritaikymas_mobiliems_irenginiams_AdDrama_WEB_dizaino_tendencijos 2016Dėmesys mobiliems įrenginiams („Responsive design“). Jei jūsų puslapis vis dar nepritaikytas mobiliesiems įrenginiams – laikas suklusti, nes:

 1. Google organinėje paieškoje aukščiau reitinguoja mobiliems įrenginiams pritaikytas internetines svetaines.
 2. Vis daugiau vartotojų internete naršo naudodamiesi telefonu ir planšetėmis. Netikite? Patikrinkite savo puslapio Google Analytics ir pažiūrėkite kiek procentų jūsų internetinės svetainės lankytojų Jus aplankė naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais. Planuojama, kad 2016 metais šie skaičiai dar labiau augs.
 3. Kokybė – svarbu. Net 85% dirbančių žmonių mano, kad mobiliems įrenginiams pritaikytas puslapis turėtų prilygti, ar būti geresnis nei kompiuterinė internetinės svetainės versija.

Interaktyvus „Scroll“ elementas („Parallax“). Ši technologija buvo sukurta 2D žaidimams.
Puikus Parallax technologijos panaudojimas lankytoją puslapyje užlaikys (patikrinkite patys: čia arba čia ), tačiau perspaudus – jūsų internetinio lankytojas niekada nenorės grįžti. Tai viena iš tendencijų, kuri kelia nemažai diskusijų ir ginčų.Scroll_elementas_internetiniu_svetainiu_kurimas_tendencijos_2016_AdDrama

Nesibaigiantis puslapis („Infinite scroll“). Keliaujant puslapiu žemyn puslapis pasipildo nauja informacija. Šis metodas pagreitina informacijos „pakrovimo“ laiką, ypač kai jos yra daug. Tai ypač svarbu kuriant ar atnaujinant internetines parduotuves. Ar pastebėjote kaip „e-shop‘e“ erzina prekių katalogo puslapius perjungti mechaniniu būdu?

 Vieno puslapio dizainas. Suaugęs žmogus naršydamas savo dėmesį išlaiko vos 8 sekundes… Visą pagrindinę informaciją siūloma pateikti trumpai, viename ilgame išoriniame puslapyje: apie, paslaugos, kontaktai, komanda ir kt. Svarbu sumaniai patalpinti TIK esminę informaciją. Ją pateikti kartu su vizualiniais sprendimais.

„Flat“ dizaino stilius. Panašu, kad tai tendencija, kuri užsiliks ilgam. „Flat“ dizainas suteikia švaros ir stabilumo įspūdį, internetinė svetainė nesunkiai pritaikoma mobiliems įrenginiams („Responsive design“), šis dizaino stilius palengvina ir pagreitina puslapio naršymą. Trumpai, vizualiai ir aiškiai (pvz.: „Squireel“ ar „HelloAlfred“).Vieno_puslapio_dizainas_web_dizaino_tendencijos_puslapiu_kurimas_2016_AdDrama

Švari ir minimalistinė vartotojo aplinka. Ši tendencija padeda sukurti aiškų ir patogų vartotojo patyrimą. Išvalant nereikalingus elementus lankytojas lengviau pasiekia norimą tikslą. Švarus, aiškaus dizaino internetinis puslapis stimuliuoja lankytoją lengvai priimama vizualine informacija ir minimaliu teksto kiekiu.

Daugiau dėmesio skiriama šriftams. Gerėjant internetinių svetainių kokybei, tipografiją galima puikiai panaudoti puslapio nuotaikai ir stiliui sukurti.

Internetinių svetainių kūrimas ir dizainas nėra paprastas. „Trendai“ tampa tendencijomis ne veltui, tačiau svarbiausia, kad sukurta svetainė atitiktų jūsų lankytojų poreikius. Pasitikėkite specialistais ir jų rekomendacijomis. O jūs jau atsinaujinote savo internetinius „namus“?


Teksto autorė: Laura Domarkė

 

Daugiau įrašų

  Susisiekite

  wantsomedrama@addrama.lt +37061376068
  ARBA
  užpildykite formą ir mes susisieksime su Jumis


  ×
  ×
  ×
  ×
  ×
  Apie duomenų naudojimo politiką daugiau skaitykite čia.

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!

  Aktualiausios rinkodaros naujienos. Siunčiamas kartą per mėnesį.